Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Wymiana instalacji gazowych - Bolesławiec, Lubań

W naszej ofercie znajduje się profesjonalna wymiana instalacji gazowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprzętowi wysokiej jakości wykonujemy ją sprawnie, a wystawiając formalny protokół szczelności oraz sprawności wymienionej instalacji, dajemy Państwu gwarancję bezproblemowego odbioru prac i szybkiego montażu licznika. Wymiana instalacji gazowych to usługą, którą firma Marbud świadczy na terenie takich miast jak Bolesławiec oraz Lubań.

Konieczność dla bezpieczeństwa

Wymiana instalacji gazowych najczęściej jest koniecznością, wynikającą z nieprawidłowości wskazanych podczas ich okresowego przeglądu. Często wiąże się z nieszczelnością dotychczasowego układu lub dużym zużyciem eksploatacyjnym poszczególnych elementów. Jeśli uchybienia w działaniu instalacji są poważne, sama modernizacja czy przeróbka dotychczasowego systemu może nie wystarczyć. Wtedy wymiana instalacji gazowych to konieczność. Korzystanie z przestarzałej, zużytej lub nie w pełni sprawnej instalacji grozi poważnym zagrożeniem życia i zdrowia.

Wymiana instalacji gazowych. Samemu czy z fachowcem?

Samodzielna wymiana instalacji gazowych nie jest możliwa. Mogą to zrobić tylko profesjonaliści z odpowiednimi uprawnieniami, więc działania na własną rękę mogą zostać zakwestionowane przez osobę odbierającą wymianę, co może skutkować nawet odcięciem gazu do czasu wyjaśnienia sprawy. Wymiana instalacji gazowych wymaga wiedzy, precyzji i odpowiedniego sprzętu, a to wszystko naraz są w stanie zapewnić tylko fachowcy. Firma Marbud oferuje kompleksową wymianę instalacji gazowych zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych, niezależnie od technologii jej wykonania. Wszystkie prace podejmujemy po określeniu możliwości technicznych budynku. Szukamy innowacyjnych rozwiązań, zgodnych z aktualnymi normami – chcemy, aby wymiana instalacji gazowej dała Państwu gwarancję bezpiecznego i ekologicznego korzystania z urządzeń gazowych na co dzień.

Bolesławiec, Lubań: wymiana instalacji gazowych – i co dalej?

Po wykonaniu wymiany instalacji gazowej nasi pracownicy przeprowadzają odpowiednio protokołowaną próbę szczelności i wytrzymałości nowej instalacji. Podpinamy do instalacji wszystkie urządzenia, sprawdzając poprawność ich połączenia z układem. Posiadamy kwalifikacje, aby wystawione przez nas protokoły upoważniały do uzyskania odbioru instalacji i wydania licznika gazowego. Wymiana instalacji gazowych z firmą Marbud to kompleksowa usługa, po wykonaniu której mogą Państwo spać spokojnie ze świadomością, że w pełni zadbaliśmy o bezpieczeństwo wymienionej instalacji.