Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Montaż kotłów gazowych – Bolesławiec, Lubań

Jeśli woda o odpowiedniej temperaturze ma trafić do kranu czy prysznica, to warunkiem jest profesjonalne założenie układu odprowadzającego i urządzenia grzewczego. W firmie Marbud wykonujemy fachowy montaż pieca gazowego, który umożliwi korzystanie domownikom z ciepłej wody użytkowej, a także zapewni komfort cieplny w najważniejszych pomieszczeniach. Niemniej ważna jest również instalacja gazowa — montaż tego typu układów należy do jednych z oferowanych przez nas usług, które kierujemy zarówno do osób budujących lub remontujących budynek, jak i właścicieli, którzy chcą wymienić stary piec kaflowy na nowszy, wydajniejszy i korzystniejszy dla środowiska model.

Kompleksowe usługi

Na świadczoną przez nas usługę montażu pieca gazowego i instalacji gazowej mamy niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia. Dzięki fachowej wiedzy i wykorzystywanemu przez nas nowoczesnemu wyposażeniu pomiarowemu możemy zrealizować wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, niezależnie od marki konkretnego urządzenia. Dla jeszcze bardziej kompleksowych usług zapewniamy:

  • ścisłą konsultację, która pomoże osobom mającym trudności w wygospodarowaniu osobnego pomieszczenia na nowe urządzenie grzewcze,
  • sprawdzenie, czy dane miejsce jest odpowiednio duże oraz czy ma dobrą wentylację – niezbędną w tego
  • rodzaju ogrzewaniu,
  • profesjonalną próbę szczelności i uruchomienia kotła,
  • zdjęcie poprzedniego urządzenia grzewczego.

Twoi specjaliści z Marbud

W swojej pracy zawsze współpracujemy z Klientem, a kiedy już zabierzemy się do niezbędnych czynności, to nie spieszymy się, gdy nie jest to wymagane. Jesteśmy przy tym cierpliwi oraz precyzyjni, gdyż wiemy, jak bardzo ważny jest nie tylko komfort zgodny ze współczesnymi standardami, ale przede wszystkim bezpieczeństwo domowników. Pragniemy wspomnieć, że proces zakładania nowego urządzenia oraz układu zależy od kilku czynników — jeśli czynność ma miejsce w nowym domu i mieszkaniu, to zazwyczaj trwa ono szybciej. Jeśli jednak nasze działania będą poprzedzone pozbyciem się starego pieca, to usługa może potrwać nieco dłużej.