Zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach gaz wykorzystywany jest do ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej. Niestety, w wyniku wielu czynników mogą pojawić się problemy w codziennym użytkowaniu, co powoduje, że w ramach zapewnienia sobie bezpieczeństwa i komfortu konieczna jest wymiana lub modernizacja instalacji gazowej. Remont zalecany jest szczególnie w budynkach starszego typu, ponieważ znajdujący się w nich układ składa się głównie ze stalowych skręcanych rur, przez które wraz z upływem czasu może dość do rozszczelnienia instalacji.

Wymiana, modernizacja, przebudowa oraz remont instalacji gazowej to szeroki zakres usług, który świadczymy w MARBUD. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wiedzą, jak ważne jest nie tylko komfortowe przebywanie we własnym domostwie, ale również bezproblemowe korzystanie ze współczesnych udogodnień. W związku z tym w codziennej pracy stosujemy jedynie najnowsze technologie, a także profesjonalne narzędzia pomiarowe. Mamy uprawnienia i kwalifikacje do przebudowy oraz świadczenia innych usług związanych z profilem naszej działalności.

Kompleksowe usługi gazowe

Oprócz modernizacji wykonujemy też przeglądy okresowe , podczas których może okazać się, że niezbędna jest częściowa lub kompleksowa wymiana. Przebudowa instalacji gazowej związana jest ze zmianą układu pomieszczeń znajdujących się w mieszkaniu, a także modyfikacją instalacji technicznych – remont zawsze poprzedzamy specjalistycznym projektem, który jak najlepiej dopasowujemy zarówno do wymagań budynku, jak i preferencji Klientów, z którymi współpracujemy. Wszystko po to, by domownicy mogli liczyć na pomyślną zmianę parametrów użytkowych i technicznych we własnej nieruchomości.

Po udanej wymianie i przebudowie zawsze sprawdzamy bezpieczeństwo układu, zweryfikowanej na podstawie pomiarów i prób szczelności. Znamy się na swoim fachu, dlatego wiemy, jak muszą funkcjonować instalacje gazowe. Bolesławiec to jeden z głównych obszarów naszej działalności, dlatego zapraszamy do kontaktu każdą osobę zainteresowaną kompleksową modernizacją z tej okolicy. Udzielimy szczegółowych informacji na temat remontu i konserwacji domowej instalacji gazowej.