Usługi c.o

Poznaj nasze usługi

Czas zimowy i jesienny wiąże się z ochłodzeniem na dworze i ze zwiększonymi potrzebami cieplnymi. Ogrzewanie domu węglem może być jednak uciążliwe – należy bowiem pamiętać o zakupie go co kilka miesięcy, co może generować spore koszty, zwłaszcza w przypadku dużych pomieszczeń. Alternatywą może być centralne ogrzewanie bazujące na surowcach mineralnych. Jako MARBUD możemy Ci zaoferować zarówno montaż systemów gazowych w domu, jak i modernizację ich, tak aby urządzenia cieplne mogły spełniać swoje zadania jak najlepiej.

Czy modernizacja instalacji gazowych C.O. jest konieczna?

Jak każda część budynku mieszkalnego, instalacja C.O. wymaga co kilka lat gruntownego serwisu, a także niezwłocznej naprawy w przypadku usterek. Ziemny surowiec mineralny bywa niebezpieczny, dlatego warto powierzyć rekonstrukcje czy przeglądy centralnych systemów specjalistom – na przykład firmie MARBUD. Nasza działalność to usługi takie jak:

  • wymiana elementów w systemach centralnych,
  • pomiary parametrów zamontowanych sprzętów C.O.,
  • instalacja urządzeń gazowych.

Usługi wodno-kanalizacyjne

Komfortowe funkcjonowanie w domu to nie tylko ogrzewanie, ale również dostęp do wody i kanalizacji. Jako MARBUD dokonujemy montażu także takich przyłączeń. W ramach naszej oferty realizujemy układy wodociągowe i kanalizacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, a także dokonujemy serwisu urządzeń. Przeprowadzamy również ich modernizacje – ciągle się szkolimy i staramy się, aby wykonywane przez nas usługi miały jak najnowocześniejszy charakter.