Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Montaż instalacji gazowych - Bolesławiec, Lubań

Firma Marbud przeprowadza profesjonalny montaż instalacji gazowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży doskonale wiemy, że aby instalacja w pełni spełniała swoje zadanie, musi być bezpieczna, ergonomiczna i dopasowana do warunków budynku oraz potrzeb jego mieszkańców. Montowane przez nas instalacje gazowe są instalowane precyzyjnie i szczelnie – nie stwarzają zagrożenia dla życia i zdrowia, co zawsze dokładnie sprawdzamy odpowiednią próbą i potwierdzamy oficjalnym protokołem. Wykonujemy montaż instalacji gazowych oraz montaż kotłów gazowych dla mieszkańców miast Bolesławiec, Lubań i okolic.

Montaż kotłów gazowych – Bolesławiec, Lubań

Do naszych usług należy również profesjonalny montaż kotłów gazowych dla mieszkańców Bolesławca i Lubania. Kotły gazowe obecnie wypierą tradycyjne kotły węglowe – jest prosty i komfortowy w codziennym użytkowaniu, bardziej ekologiczny, a do tego zapewnia wysoką jakość produkowanego ciepła. Montaż kotłów gazowych składa się z:

  • przyłączenia kotła do instalacji gazowej i wodnej
  • profesjonalnej próby szczelności
  • uruchomienia kotła.

Pracownicy firmy Marbud posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, aby bezpiecznie podłączyć kocioł gazowy w Państwa domach. Wykonywany przez nas montaż kotłów gazowych jest niezawodny – doświadczenie pokazuje, że podłączone kotły gazowe służą klientom bezusterkowo przez wiele lat. Zarówno montaż kotłów gazowych, jak i sam montaż instalacji gazowych to czynności, których lepiej nie wykonywać samodzielnie. Tylko fachowa i kompetentna instalacja wykonana przez zawodowych monterów gwarantuje bezpieczeństwo oraz sprawność na wiele lat.

Montaż instalacji gazowych. Rury stalowe, a rury miedziane

Wykonujemy montaż instalacji gazowych z rur stalowych i miedzianych. Są to jedyne materiały dopuszczone do stosowania w tego rodzaju instalacjach. Rury stalowe zapewniają stosunkową łatwość montażu instalacji gazowych dzięki swojej wysokiej wytrzymałości na rozciąganie czy zginanie. Co więcej, przewody gazowe wykonane ze stali są: szczelne (antydyfuzyjne), odporne nawet na bardzo wysokie temperatury czy balast mechaniczny. Montaż instalacji gazowych z rur stalowych może być wykonany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, nie zaleca się natomiast przeprowadzania tego typu rur przez pokoje mieszkalne (za wyjątkiem bruzd ściennych). Obecnie jednak największą popularnością na rynku cieszy się montaż instalacji gazowych z rur miedzianych. Ten materiał jest: trwały, antykorozyjny, odporny na działanie wysokich temperatur, antydyfuzyjna, wytrzymała. Ponadto, posiada najwyższą klasę odporności na ogień, co czyni ją idealnym tworzywem do instalacji gazowych. Montaż instalacji gazowych miedzianych to gwarancja w pełni bezpiecznej i sprawnej instalacji na lata.