przegląd piecy grzewczych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i mając pełną świadomość, że wszelkie urządzenia bywają zawodne, świadczymy okresowy przegląd instalacji centralnego ogrzewania . Nasi fachowcy dokładnie skontrolują stan techniczny urządzeń grzewczych, a w razie potrzeby dokonają wymaganych napraw instalacji. To niezwykle ważne zadanie jeśli chcemy zachować idealny poziom instalacji grzewczych , a przy tym ich bezawaryjną pracę. Dodatkowo, co najważniejsze, rzetelnie przeprowadzone sprawdzenie, to gwarancja stuprocentowego bezpieczeństwa Klientów, dzięki czemu do dziś mogą cieszyć się sprawnie działającym instalacjom grzewczym.

Przegląd instalacji grzewczych

W każdym przypadku przeprowadzając przegląd instalacji centralnego ogrzewania, korzystamy z nowoczesnego i w pełni atestowanego sprzętu, który zapewnia bezpieczeństwo zarówno domownikom jak i wykonującym pracę specjalistom. Usługę przeglądów realizujemy w następujących obszarach:

● kontrola ogólnego stanu technicznego urządzeń

● usuwanie wszelkich nieszczelności zaworów

● wymiana grzejników, zaworów grzejnikowych, głowic

● udrażnianie instalacji

● regulowanie przepływu centralnego ogrzewania w pionach

● usuwanie awarii i przecieków spowodowanych na skutek korozji

● spuszczanie i uzupełnianie czynników grzewczych w wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania

Każdy przegląd instalacji centralnego ogrzewania kończymy wystawieniem niezbędnej dokumentacji, która zawiera diagnozę nieprawidłowości oraz potwierdzenie ich usunięcia. Dzięki zaufaniu tak licznej grupy Klientów, możemy śmiało powiedzieć, że działamy niezwykle skutecznie na polskim rynku, wykonując każdy przegląd instalacji centralnego ogrzewania z indywidualnym podejściem oraz niezwykłą dokładnością i starannością.

Przegląd kotłów grzewczych

W zakresie naszych usług znajduje się również fachowy przegląd kotłów grzewczych. Działamy o każdej porze dnia i nocy, aby w razie wszelkich problemów, móc natychmiast reagować na każde zgłoszenie. Świadomi ryzyka jakie może nieść ze sobą usterka kotła grzewczego, jego przegląd prowadzimy niezwykle skrupulatnie. Jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo i wygodę z zainstalowanego kotła na kilka dobrych zimowych sezonów. Okresowy przegląd kotła grzewczego pozwala nie tylko obniżyć emisję szkodliwych substancji w przyrodzie, ale także kosztów eksploatacyjnych. Regularność w prowadzeniu prac serwisowych zapewnia zwiększoną wydajność grzania oraz lepszą sprawność kotła na długie lata.