Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Przeróbki instalacji gazowych - Bolesławiec, Lubań

Dbamy o kompleksowość naszych usług. Wykonujemy fachowy remont instalacji gazowej zgodnie z koniecznością modernizacji starego układu i przewodów propan-butan. Niezbędność przebudowy wynika najczęściej z problemów z użytkowaniem, których nie należy rozwiązywać na własną rękę. Aby się ich pozbyć, trzeba skorzystać z naszej pomocy, czyli specjalistów z firmy Marbud — mamy niezbędne uprawnienia, sprzęt, a także umiejętności, które regularnie rozwijamy.

Przeróbki układów propan-butan

Modernizacja instalacji gazowej to czynność, która ma miejsce wtedy, gdy zamontowany układ należy dostosować do zmieniających się warunków środowiskowych. Co więcej, remont jest obowiązkowy przede wszystkim w razie stwierdzenia złego stanu technicznego, zastosowania przewodów o zbyt wysokim ciśnieniu, niskiej wydajności cieplnej, skomplikowanej obsługi czy wyjątkowo dużych kosztów za eksploatację. Wszystko to potwierdza się podczas okresowych przeglądów, które również wykonujemy. Poprawna przebudowa instalacji gazowej to nie tylko gwarant, że układ będzie wydajny czy łatwy w obsłudze. To także pewność równowagi ekologicznej — czystości powietrza, a więc bezpieczeństwa domowników.

Nieodłączną częścią procesu remontu i przebudowy jest modernizacja przewodów gazowych. Bazując na naszej wiedzy i umiejętnościach dokonujemy wymiany na węże, które mają zachowane dopuszczalne ciśnienie i składają się ze sprawdzonych oraz bezpiecznych materiałów dostosowanych do wymagań technicznych. Cały proces kończymy próbą szczelności założonej instalacji, dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe korzystanie z urządzeń podpiętych do układu propan-butan.

Marbud — specjaliści od instalacji gazowych

Z naszej strony zapewniamy, że niezależnie od modernizacji, remontu czy przebudowy układu propan-butan zawsze postępujemy zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Pod uwagę bierzemy również sytuację formalno-prawną danego budynku i warunki architektoniczne. Jeśli jesteś zainteresowany, to swoje usługi świadczymy w okolicy miast Lubań i Bolesławiec. Pragniemy przy tym wspomnieć, że czas trwania wykonywanych prac np. modyfikacji przewodów, będzie zależny od wielkości i skomplikowania samej instalacji. Zapraszamy do kontaktu!