montaż instalacji wodo kanalizacyjnej

Instalacje wodno-kanalizacyjne , należą do jednych z najbardziej podstawowych instalacji w naszych domach. Jako ceniona na obecnym rynku firma, wykonujemy w pełni profesjonalny montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Pamiętamy wyposażyć w wodę nie tylko umywalki, wanny, prysznice zlewy czy toalety, ale również pralki i zmywarki znajdujące się w domach naszych Klientów oraz w innych pomieszczeniach gdzie jest ona niezbędna, jak np. garaże, pralnie, punkty gastronomiczne. Dbamy także, aby systemy rur zbierające i odprowadzające z budynków ścieki bytowo-gospodarcze oraz wodę opadową były zawsze w pełni sprawne i służyły przez lata.

Instalacje wodno-kanalizacyjne montowane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, zapewniają pełny komfort użytkowania przy niskich kosztach eksploatacyjnych. Montowane urządzenia są gwarancją bezpieczeństwa zarówno dla osób z nich korzystających jak i dla naszego środowiska.

Jak wygląda montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych?

W przypadku sieci wodno-kanalizacyjnych, kluczową rolę odgrywa odpowiedni dobór rur. Zapewniają one bezbłędne połączenie urządzeń doprowadzających wodę i rozprowadzających ją na terenie działki lub wewnątrz budynku oraz mają za zadanie zbierać i odprowadzać z budynków ścieki bytowo-gospodarcze oraz wodę opadową. Taka wielofunkcyjność wykorzystywanego materiału przekłada się na konieczność umiejętnie przeprowadzonego montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych , który leży w zakresie naszych świetnie przeszkolonych pracowników.

Instalacje wodociągowe

Zapewniamy stale odpowiedni dopływ wody we właściwej ilości, ponieważ rozumiemy istotę prawidłowego doboru pompy odpowiedzialnej za jej źródło podczas instalacji wodociągowej. Wyróżniamy dwa rodzaje instalacji wodociągowych:

● instalację zewnętrzną – na terenie działki

● instalację wewnętrzną – w środku budynku

Dzięki takiej kategoryzacji jesteśmy w stanie na odpowiedni dobór należytych materiałów do konkretnej instalacji, bowiem nie każde tworzywo nadające się do instalacji wewnętrznej można zastosować na zewnątrz. Dodatkowo, nasi specjaliści w codziennej pracy kierują się wykorzystaniem jak najlepszej jakości urządzeń. Poza pompą, wodomierzem, w ich skład wchodzą również elementy liniowe – rury. Do łączenia rur używa się łączników i kształtek (kolana, łuki), które we właściwy sposób zmieniają kierunek przepływu wody. Z kolei do łączenia prostych odcinków wykorzystuje się mufy. Jak widać, jedynie szczelny montaż instalacji wodociągowych w pełni gwarantuje bezpieczeństwo codziennego użytkowania.

Instalacje kanalizacyjne

Poza prawidłowym montażem instalacji wodociągowych , nasi pracownicy odpowiadają także za staranne wykonanie równie ważnych instalacji kanalizacyjnych. Rozróżniamy kilka rodzajów instalacji kanalizacyjnych , których grupowanie pozwala na przeprowadzenie odpowiednio wykonanej pracy z użyciem właściwych materiałów, m.in.:

● instalacje grawitacyjne – przepływ ścieków wymuszony jest przez ciśnieniowe wykorzystujący w tym celu pompy ściekowe i urządzenie rozdrabniające oraz podciśnieniowe, w których przepływ ścieków wymuszają pompy próżniowe

● instalacje wewnętrzne – łączą wszystkie odpływy z poszczególnych przyborów sanitarnych znajdujących się na każdej kondygnacji budynku

● instalacje zewnętrzne – drugi etap instalacji wewnętrznych, który na dobre pozbywa się ścieków z naszych domów

Co zyskujesz?

Decydując się na montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych przez naszych świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, nasi Klienci zyskają starannie wykonaną pracę z wcześniej ustalonym projektem. Zapewniamy także gwarancję długiego, bezawaryjnego czasu funkcjonowania instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz wydajne działanie przy niskich kosztach utrzymania. Mając także na uwadze kwestie ekologiczne, przeprowadzamy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych jedynie z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów u naszych sprawdzonych producentów.