Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Przeglądy instalacji gazowych: Bolesławiec, Lubań

W MARBUD zajmujemy się nie tylko montażem czy wymianą układów propan-butan. Do naszych kompleksowych usług należą również okresowe przeglądy gazowe, czyli dokładne sprawdzanie szczelności oraz stanu kanałów wentylacyjnych, spalinowych, przyłączy, armatury oraz innych urządzeń tego rodzaju. W swojej pracy korzystamy ze sprawdzonego i atestowanego sprzętu pomiarowego, który gwarantuje dokładność uzyskanych wyników. Świadczone przez nas okresowe przeglądy instalacji gazowych zapewniają, że wszystkie potencjalne usterki zostaną przez nas natychmiastowo wykryte, a następnie wyeliminowane tak szybko, jak będzie to możliwe. Oględzinom muszą zostać też poddane urządzenia propan-butan znajdujące się w budynku, jednak w ich przypadku wystarczy jedynie sprawdzić, czy działają one poprawnie.

Profesjonalna ekipa, kompleksowy przegląd instalacji gazowej

My sami jesteśmy zespołem, który składa się z fachowców posiadających niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Ponadto stale pragniemy pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, dlatego możemy zagwarantować, że zlecony nam okresy przegląd instalacji gazowej w budynku przeprowadzimy rzetelnie, sumiennie, terminowo i zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Realizując usługę, sprawdzimy nie tylko szczelność urządzeń propan-butan i ich elementów, ale również poziom stężenia gazu czy stan gazomierza, co potwierdzimy wystawionym na koniec formalnym protokołem. W dokumencie będzie znajdowała się dokładna data wykonania usługi wraz z oceną instalacji i podpisem osoby, która dokonywała kontroli.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Warto powiedzieć, że okresowy przegląd instalacji dokonywany w budynku to obowiązek, jeśli chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort podczas korzystania z urządzeń działających w systemie propan-butan. Kontrola powinna odbywać się minimum raz w roku i dotyczy to zarówno domów jednorodzinnych, jak i budynków zabudowy zagrodowej. Dbamy o instalacje gazowe w Bolesławcu i okolicach, więc jeśli zbliża się Twój termin oraz jesteś z tego rejonu, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami i skorzystania z naszych profesjonalnych usług.