Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Pomiary instalacji gazowych - Bolesławiec, Lubań

Tylko regularnie sprawdzana instalacja gazowa może zagwarantować w pełni bezpieczne korzystanie z urządzeń gazowych. Dlatego – z troską przede wszystkim właśnie o Państwa bezpieczeństwo – wykonujemy profesjonalne pomiary instalacji gazowych. Kontrolujemy nie tylko samą szczelność poszczególnych elementów układu instalacji, ale również sprawdzamy jej ogólny stan techniczny. Pomiary instalacji gazowych powinny być czynnością na stałe wpisaną w kalendarz wszystkich osób, korzystających na co dzień z urządzeń na gaz: kuchenek, pieców gazowych, piecyków łazienkowych. Firma Marbud realizuje pomiary instalacji gazowych na terenie miast Bolesławiec, Lubań i w najbliższych okolicach.

Pomiary instalacji gazowych. Kiedy wykonać?

Formalnie nie ma określonego konkretnego terminu. Pomiary instalacji gazowych można wykonać w dowolnie wybranym czasie – jedynym warunkiem jest systematyczność kontroli szczelności (min. 1 raz do roku). Powszechnie przyjęta praktyką jest jednak wykonywanie pomiarów instalacji gazowych przed rozpoczęciem okresu jesienno-zimowego, czyli jeszcze zanim zacznie się sezon grzewczy. To właśnie w nim szczelność jest szczególnie ważna, gdyż urządzenia grzewcze są wtedy bardziej eksploatowane. Pomiary instalacji gazowych wykonane z odpowiednim wyprzedzeniem pozwolą cieszyć się bezpiecznym i jakościowym ciepłem przez cały okres grzewczy. Pracownicy firmy Marbud mają odpowiednie kompetencje, aby przeprowadzić oficjalne pomiary instalacji gazowych w Państwa domach, mieszkaniach czy biurach. Posiadamy certyfikowane, niezwykle czułe urządzenia pomiarowe najwyższej jakości, dzięki czemu wykonywane przez nas kontrole szczelności są precyzyjne, wiarygodne oraz bezpieczne zarówno dla Państwa, jak i dla naszych fachowców dokonujących pomiarów.

Marbud – kompleksowe pomiary instalacji gazowych

Firma Marbud przeprowadza w pełni fachowe i kompleksowe pomiary instalacji gazowych. Zawsze wystawiamy wymagany przepisami prawa oficjalny protokół, potwierdzający wykonanie i pozytywny wynik kontroli. Nasze pomiary instalacji gazowych nie sprowadzają się tylko do szczelności – dzięki ogólnej weryfikacji stanu technicznego jesteśmy w stanie wykryć wszystkie ewentualne usterki, które mogą zagrażać Państwa bezpieczeństwu. Nasza usługa jest:

  • kompleksowa
  • profesjonalna
  • wiarygodna
  • dokładna
  • bezpieczna
  • odpowiadająca obowiązującym normom.

Coroczna kontrola instalacji gazowych, w tym kontrola szczelności, należy do obowiązków prawnych, dlatego skontaktuj się z nami już dziś i zamów pomiary instalacji gazowych! Działamy w takich miastach jak Bolesławiec oraz Lubań.