Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Pomiary instalacji gazowych - Bolesławiec, Lubań

Tylko regularnie sprawdzana instalacja gazowa może zagwarantować w pełni bezpieczne korzystanie z urządzeń gazowych. Dlatego – z troską przede wszystkim właśnie o Państwa bezpieczeństwo – wykonujemy przeglądy instalacji gazowych. Kontrolujemy nie tylko samą szczelność poszczególnych elementów układu instalacji, ale również sprawdzamy jej ogólny stan techniczny jak i wizualny. Pomiary instalacji gazowych powinny być czynnością na stałe wpisaną w kalendarz wszystkich osób, korzystających na co dzień z urządzeń na gaz: kuchenek, kotłów gazowych, piecyków łazienkowych, podgrzewaczy wody. Firma Marbud realizuje pomiary instalacji gazowych na terenie miast Bolesławiec, Lubań i w najbliższych okolicach.

Pomiary instalacji gazowych. Kiedy wykonać?

Przegląd instalacji należy wykonać minimum raz w roku natomiast  próbę szczelności instalacji gazowej, należy wykonać gdy instalacja  była wyłączona z użytku 6 miesięcy, po wykonanym remoncie lub wymianie jej części. Pracownicy firmy Marbud mają odpowiednie kompetencje, aby przeprowadzić oficjalne pomiary instalacji gazowych w Państwa domach, mieszkaniach czy biurach. Posiadamy atestowane i sprawdzone urządzenia pomiarowe.

Marbud – kompleksowe pomiary instalacji gazowych

Firma Marbud przeprowadza w pełni fachowe i kompleksowe pomiary instalacji gazowych. Zawsze wystawiamy wymagany przepisami prawa oficjalny protokół sporządzony przy użytkowniku bądź właścicielu, potwierdzający wykonanie i pozytywny bądź negatywny wynik kontroli . Protokół zawiera:

  • Ustalenia z przeglądu.
  • Datę wykonania i sporządzenia.
  • Uwagi i zalecenia pokontrolne.
  • Zakres wykonanego przeglądu.
  • Ustalenia dotyczące dopuszczenia instalacji do dalszej jej eksploatacji.

Coroczna kontrola instalacji gazowych,  należy do obowiązków właściciela nieruchomości dlatego skontaktuj się z nami już dziś i zamów pomiary instalacji gazowych! Działamy w takich miastach jak BolesławiecLubań jak i okolice.