Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Instalacja i serwis urządzeń gazowych - Bolesławiec, Lubań

Marbud to ceniona na rynku firma wykonująca kompleksowe usługi gazownicze różnego rodzaju. Wielu klientów docenia, kiedy w różnych sytuacjach ma możliwość skorzystania z pomocy jednego, zaufanego fachowca. Dlatego w naszej ofercie znajduje się zarówno instalacja urządzeń gazowych, jak i serwis urządzeń gazowych, w tym także serwis piecy gazowych. Pracujemy na terenie miejscowości Bolesławiec, Lubań oraz w najbliższych okolicach.

Instalacja urządzeń gazowych, serwis urządzeń gazowych

Instalacja urządzeń gazowych wymaga odpowiednich kompetencji, wiedzy i doświadczenia. To wszystko mają nasi pracownicy, którzy od lat zajmują się instalacją urządzeń gazowych. Dlatego wykonywana przez nas instalacja urządzeń gazowych jest w pełni profesjonalna i gwarantuje późniejsze bezpieczeństwo korzystania z gazowych urządzeń domowych. Niepoprawny montaż tego typu urządzeń stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia, dlatego lepiej powierzyć go sprawdzonym fachowcom – Marbud cieszy się dużym zaufaniem na lokalnym rynku. Jednak wszystkie urządzenia bywają zawodne, dlatego oferujemy także serwis urządzeń gazowych. Korzystamy z najwyższej jakości atestowanego sprzętu, dzięki któremu wszelkie podejmowane przez nas prace są bezpieczne zarówno dla domowników, jak i dla naszych pracowników. Serwis urządzeń gazowych polega na:

  • przeglądzie ogólnego stanu technicznego urządzenia
  • diagnozie nieprawidłowości
  • naprawie usterki
  • próbie prawidłowego działania urządzenia.

Wystawiamy niezbędną dokumentację, zawierającą opis stwierdzonej wady oraz potwierdzenie jej eliminacji. Działamy dokładnie i ostrożnie, a zarazem skutecznie. Instalacja urządzeń gazowych i serwis urządzeń gazowych to jedne z naszych flagowych usług. Jesteśmy dumni, że możemy świadczyć je właśnie dla Państwa.

Serwis kotłów gazowych

Oferujemy również fachowy serwis kotłów gazowych. Wiemy, jak ważne w domu jest ciepło – niezwłocznie reagujemy na zgłoszenia i dążymy do rozwiązania problemu tak szybko, jak to tylko możliwe. Profesjonalny serwis kotłów gazowych to gwarancja bezpiecznego, wygodnego korzystania z zainstalowanego kotła przez długie lata. Regularnie przeglądane i serwisowane kotły gazowe charakteryzują się zwiększoną wydajnością, lepszą sprawnością oraz znacznie dłuższym życiem. Kompleksowy serwis kotłów gazowych pozwala obniżyć nie tylko wysokość emisji szkodliwych substancji, ale również rachunków za ogrzewanie. Wykonujemy serwis kotłów gazowych na terenie miast Bolesławiec oraz Lubań.