Marbud instalacje gazowe Bolesławiec i okolice

Jako ceniona firma istniejąca na obecnym rynku, wykonujemy profesjonalny montaż instalacji centralnego ogrzewania . Na tego typu rozwiązanie w zakresie ogrzewania budynków decydują się właściciele domów, biur, mieszkań czy punktów usługowych. Instalacja grzewcza , za montaż której odpowiadają nasi doświadczeni fachowcy, zapewnia optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu oraz pełny komfort użytkowania przy niskich kosztach eksploatacyjnych. Montowane kotły dają pełną gwarancję bezpieczeństwa zarówno domownikom jak i środowisku.

Jak działamy?

Istotą naszej pracy jest przede wszystkim właściwy montaż instalacji centralnego ogrzewania, ale na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na odpowiedni dobór jej komponentów. Naszym zadaniem jest instalacja takiego urządzenia, które będzie działało jak najbardziej efektywnie, przy jednoczesnym, niskim generowaniu kosztów utrzymania. Mamy pełną świadomość, że ogromne znaczenie odgrywa wybór odpowiedniej jakości kotła oraz bezbłędnie wykonany montaż instalacji centralnego ogrzewania , które przekładają się na komfort użytkowania naszych Klientów.

Dodatkowo, mając na uwadze kwestie ekologiczne, wybieramy jedynie takich producentów kotłów, którzy mogą poszczycić się nowoczesnością i niezawodnością swoich urządzeń, a jednocześnie dbają o kondycję środowiska. Wykonujemy kotłownie zarówno z kotłami na paliwo stałe, ciekłe i gazowe. W przypadku rur, stawiamy na najwyższej jakości materiały, które bez obaw służą w nienaruszonym stanie przez wiele sezonów grzewczych.

Decydując się na montaż instalacji centralnego ogrzewania przez naszych świetnie wykwalifikowanych pracowników, zyskasz:

● starannie wykonaną pracę zgodnie z wcześniej ustalonym projektem i w oparciu o rzeczywiste wymagania cieplne budynku

● gwarancję długiego, bezawaryjnego czasu funkcjonowania instalacji grzewczych

● wydajne działanie przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych

● precyzyjne uszczelnienie niwelujące jakiekolwiek przecieki

Rodzaje montowanych instalacji grzewczych

Montaż nowoczesnych instalacji centralnego ogrzewania to nasza specjalność. W odpowiedzi na wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, posiadamy bogatą ofertę instalacji grzewczych do których należą:

● instalacje grzejnikowe – przed montażem wyliczamy zapotrzebowanie na ciepło w poszczególnych pomieszczeniach, aby móc prawidłowo dobrać moc grzejnika dla ogrzania całego domu.

● instalacje podłogowe – zapewniają znaczną estetykę pomieszczeń, ponieważ wszelkie elementy grzewcze zostają ukryte. Ponadto wpływają na wyjątkowy komfort użytkowania i idealny rozkład temperatur.

● instalacje ścienne – niwelują wpływ zimnej ściany na obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń. Poza tym charakteryzują się bardzo dobrą efektywnością ekonomiczną.

● instalacje sufitowe – oddają najwięcej ciepła. Posiadają największą powierzchnię grzania w żaden sposób nie przesłoniętą przez elementy wyposażenia.

● instalacje nadmuchowe – mogą spełniać dwie funkcje, grzewczą i chłodzącą. Dodatkowo zapewniają skuteczną filtrację i wentylację pomieszczeń.