Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Podłączenie kuchenki gazowej - Bolesławiec, Lubań

Jako doświadczony gazownik oferujemy Państwu profesjonalne i bezpieczne podłączenie kuchenki gazowej do posiadanej instalacji. Choć z pozoru wydaje się to być łatwą czynnością, nie powinno być wykonywane przez osoby nieuprawnione – samodzielne podłączanie kuchenki gazowej jest skrajnie niebezpieczne i nieodpowiedzialne. Ponadto, podłączenie kuchenki gazowej przez osobę bez odpowiednich uprawnień skutkuje utratą gwarancji. Działając na podstawie naszych kwalifikacji oraz bogatego doświadczenia, wykonujemy podłączenie kuchenki gazowej w mieście Bolesławiec i Lubań.

Podłączenie kuchenki gazowej – kilka podstawowych zasad

Podłączenie kuchenki gazowej ma na celu połączenie urządzenia ze źródłem gazu (siecią lub butlą) w sposób bezpieczny i prawidłowy. Dzięki temu można w pełni korzystać z funkcjonalności urządzenia gazowego bez obaw o zdrowie, związanych z ulatnianiem gazu. Kuchenkę łączy się ze źródłem gazu za pomocą elastycznego węża odpowiedniej długości. Urządzenie powinno być usytuowane w odległości co najmniej 100 cm od miejsca podłączenia oraz minimum 50 cm od obrysu okna. Ważne jest wypoziomowanie urządzenia. Podłączenie kuchenki gazowej powinno odbywać się tylko w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z nawiewnikami okiennymi, a najlepiej także z czujnikami czadu. Podłączenie kuchenki gazowej wiąże się również z instalacją specjalnego kurka w odpowiedniej odległości od urządzenia, który w razie potrzeby pozwoli na szybkie, awaryjne odcięcie dopływu gazu. Po podłączeniu urządzenia przybijamy odpowiednią pieczątkę w karcie produktu, co jest istotnym dowodem naszych kompetencji i skorzystania przez Państwa z usług wykwalifikowanego gazownika.

Marbud – zaufany gazownik Bolesławiec, Lubań

Jako zaufany gazownik mieszkańców miast Bolesławiec i Lubań wykonamy dla Państwa kompleksową usługę jaką jest podłączenie kuchenki gazowej. To jednak tylko kropla w morzu całej naszej oferty usług gazowniczych. Marbud to wykwalifikowany oraz cieszący się dobrą opinią gazownik, który zajmuje się nie tylko podłączaniem urządzeń gazowych do instalacji, ale także:

  • montażem instalacji gazowych
  • przeglądem i serwisem instalacji gazowych
  • modernizacją/przeróbką/wymianą instalacji gazowej
  • pomiarem instalacji gazowych
  • awaryjnymi usługami pogotowia gazowego.

Jeśli potrzebujesz fachowych usług zaufanego gazownika, zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Swoją pracę wykonujemy z dbałością o każdy element – w instalacji gazowej każdy szczegół jest na wagę zdrowia i życia. Przykładowe realizacje, które wykonaliśmy jako lokalny gazownik są dostępne w zakładce „Realizacje”.