Instalacje Gazowe i LPG Bolesławiec i Lubań

Pogotowie gazowe - Bolesławiec, Lubań

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że dobrze wiemy, jak ważny w niektórych sytuacjach może być dostęp do zaufanego serwisu gazowego 24/7. Dlatego do naszych usług dołączyliśmy niezawodne pogotowie gazowe na terenie miast Bolesławiec i Lubań. Problem z urządzeniem gazowym? Podejrzenie nieszczelności w instalacji? Nie zwlekaj! Zadzwoń do nas, a my zjawimy się najszybciej, jak to tylko możliwe. Pogotowie gazowe złożone z wykwalifikowanych pracowników Marbud pozostaje zawsze do Państwa dyspozycji.

Pogotowie gazowe. Zawsze przygotowani, zawsze na czas

Nasze pogotowie gazowe jest zawsze gotowe, aby wyruszyć do Państwa domów. Szybka reakcja na wezwanie oraz najwyżej jakości sprzęt gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo naszych usług. Pogotowie gazowe można wezwać o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko zaniepokoi Państwa aktualny stan instalacji gazowej, natomiast niezwłocznie trzeba to zrobić, gdy:

  • wyczuwalny jest ulatniający się gaz,
  • istnieje umotywowane podejrzenie uszkodzenia instalacji,
  • spadek/brak ciśnienia gazu.

Pogotowie gazowe ma za zadanie przede wszystkim ratować życie i zdrowie, dlatego w wymienionych powyżej sytuacjach należy natychmiast skontaktować się z firmą świadczącą takie usługi. Jako zaufane pogotowie gazowe mieszkańców miasta Bolesławiec, Lubań i okolic świadczymy profesjonalne usługi gazownicze przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Co możesz zrobić, gdy ulatnia się gaz?

Warto także znać kilka podstawowych czynności, które możesz wykonać samodzielnie w przypadku podejrzenia nieszczelności instalacji. Przede wszystkim należy zakręcić zawór i odciąć dopływ gazu. Dodatkowo, jeszcze zanim wezwą Państwo pogotowie gazowe, trzeba zgasić wszystkie pobliskie źródła ognia. Pomocne może być również zrezygnowanie z używania elektryki. Zanim przyjedzie pogotowie gazowe, dokładnie wywietrz pomieszczenie, robiąc największy możliwy „przeciąg”. Po wykonaniu telefonu do właściwej firmy trzeba niezwłocznie opuścić pomieszczenie lub budynek i udać się w bezpieczne miejsce.

Marbud – pogotowie gazowe Bolesławiec, Lubań

Tworzymy sprawdzone i profesjonalne pogotowie gazowe, cieszące się zaufaniem mieszkańców Bolesławca oraz Lubania. Doskonale znamy się na różnego rodzaju instalacjach gazowych, co pozwala nam na sprawne i trafne rozpoznanie, a następnie eliminację usterki. Pewne pogotowie gazowe to kontakt, który każdy z Państwa powinien mieć w telefonie – nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, a w przypadku potwierdzonej nieszczelności liczy się każda sekunda.